WWW.CİLE.ENİYİFORUM.NET

GERCEKLERİ YANSITAN SANAL

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Tüm DosyaLarınızı geri aLabiLme ( 1 Nevi sistem geri yükleme)

YazarMesaj
Ayhan
Admin

MesajKonu: Tüm DosyaLarınızı geri aLabiLme ( 1 Nevi sistem geri yükleme)   Ptsi Mart 23, 2009 10:44 am

--------------------------------------------------------------------------------

RecoveryMyFiles, gerçekten güzeL 1 yazıLımdır yararLarı silinen-yanlışık ile silinen dosyalarımızıgeri getirmeye yarar çöo kutusundaki, bilgisayarımdaki,belgelerimdeki ve hard disklerinizdeki dosyaların geri kurtalrılmasını sağLar Tek zararı bu programın seriaLının neredeyse hiçbir yerde BuLunaMaMası ama ben sizLer için aradım taradım şans eseri programlarımın içerisinde buLuverdim fazLa söze gerek kaLmadan programı veriyorum tabiki+ serial programın cücük 1 resmi

işte LinkLeri veriyoruM= Bu dosya.tc = Web Hosting - Dedicated Server Budosyasitesi = Dosya upload - DOSYA UPLOAD DOSYA SİTESİ FiLE UPLOAD DOSYA GÖNDER DOSYA PAYLAŞ FİLE UPLOAD FİLE SHARE ANTİ RAPİDSHARE DDL 20 MB FİLE DOSYA LİMİTİ-Film Paylaşımı,Film download, DDL, Direct download link, Film indir, Film Download, Divx indir, Divx Dow Bu da RapidShare = RapidShare: Easy Filehosting rapidshare.com RecoverMyFiles-SetupV.3.30.exe.html Bunu yapmadan önce dosyaları seçip prgrama tanınız ve sonrada Save Diyiniz o zamn size serial isteyecektir SERİAL = MNG Kargo A.S. (ŞİFRE-KOD) = QW97E9-E2TGET-8C72ZF-8NY93N-Q7ACCN-J6QFAX-VVN952-5BT7Z1
Kullanıcı profilini gör http://cile.eniyiforum.net

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sata Disk için gereken sürücüleri xp kurulum dosyaları ile birleştirmek ve yeni bir cd yapmak
» Metin2 Vps Prate Serverler 250 adet buyrun
» Sagopa Kajmer'in Sözlüğü
» En iyi sistem bakım programları
» Sistem Açıkları ve Kapatmak